RADA GMINY LUBACZÓW KADENCJI 2024 – 2029
  1. Cozac Roman – Przewodniczący Rady Gminy
  2. Czyrny Agnieszka – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
  3. Smoliniec Wiesław – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  4. Bojarski Marek
  5. Borchowiec Janusz
  6. Czarny Anna
  7. Hawrylak Robert
  8. Huk Paulina
  9. Jedynowicz Dorota
  10. Kornaga Janusz
  11. Kuryś Jan
  12. Mindziak Andrzej
  13. Strojny Janusz
  14. Strojny Waldemar
  15. Szutka Janusz

RADA GMINY LUBACZÓW KADENCJI 2018 – 2024
  1. Cozac Roman – Przewodniczący Rady Gminy
  2. Czyrny Agnieszka – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
  3. Kosior Wiesław – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  4. Bojarski Marek
  5. Borchowiec Janusz
  6. Cozac Justyna
  7. Frant Helena
  8. Huk Zofia
  9. Kuryś Jan
  10. Mindziak Andrzej
  11. Młodowiec Bernadeta
  12. Smoliniec Wiesław
  13. Suchy Krzysztof
  14. Szpyt Stanisław
  15. Załuski Eugeniusz

RADA GMINY LUBACZÓW KADENCJI 2014 – 2018
  1. Cozac Roman – Przewodniczący Rady Gminy
  2. Czyrny Agnieszka – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
  3. Kosior Wiesław Stanisław – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  4. Cozac Justyna
  5. Frant Helena
  6. Hirny Zbigniew Władysław
  7. Hypiak Jan
  8. Krygowski Józef
  9. Lasowy Tomasz Marian
  10. Maziarz Zdzisław Michał
  11. Mindziak Andrzej
  12. Smoliniec Wiesław
  13. Soroń Zbigniew
  14. Suchy Krzysztof Józef
  15. Załuski Jan

RADA GMINY LUBACZÓW KADENCJI 2010 – 2014
  1. Cozac Roman – Przewodniczący Rady Gminy
  2. Kosior Wiesław Stanisław – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  3. Maziarz Zdzisław Michał – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  4. Gutkowski Marian Filip
  5. Huk Zofia
  6. Hypiak Jan
  7. Mazurkiewicz Jan
  8. Mazurkiewicz Maciej Adam
  9. Mindziak Andrzej
  10. Pilip Marek
  11. Potym Jan
  12. Przeszłowski Henryk Adam
  13. Soroń Zbigniew
  14. Suchy Krzysztof Józef
  15. Szpyt  Stanisław

RADA GMINY LUBACZÓW KADENCJI 2006 – 2010
  1. Cozac Roman – Przewodniczący Rady Gminy
  2. Maziarz Zdzisław – Wice Przewodniczący Rady Gminy
  3. Smoliniec Wiesław – Wice Przewodniczący Rady Gminy
  4. Gutkowski Marian
  5. Huk Zofia
  6. Hypiak Jan
  7. Kosior Wiesław
  8. Mazurkiewicz Edward
  9. Mazurkiewicz Jan
  10. Mindziak Andrzej
  11. Potym Jan
  12. Przeszłowski Henryk Adam
  13. Soroń Zbigniew
  14. Suchy Krzysztof
  15. Załuski Jan

Skip to content