Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy czas podsumowań, podziękowań i gratulacji. Składamy serdeczne wyrazy uznania Dyrekcjom, Nauczycielom, Wychowawcom oraz wszystkim Pracownikom szkół, przedszkoli i naszego żłobka za codzienny trud, zaangażowanie i troskę wkładane w edukację, wychowanie, opiekę oraz rozwój dzieci i młodzieży.
Słowa podziękowania kierujemy również do Rodziców za towarzyszenie dzieciom w ich codziennej edukacyjnej drodze, współpracę ze szkołami i placówkami oraz wsparcie okazywane młodym ludziom w pokonywaniu wyzwań i rozwijaniu swoich zainteresowań.
Drogie Dzieci, Drodzy Uczniowie – gratulujemy Wam ukończenia kolejnego roku nauki. Wasza wytrwałość, zdobyta wiedza, rozwijane pasje i osiągnięcia są powodem do dumy. Szczególne gratulacje składamy Absolwentom, którzy zamykają ważny etap swojej edukacji i rozpoczynają nowe wyzwania oraz kolejne rozdziały swojej życiowej drogi. Dziękujemy Wam za lata spędzone w murach naszych szkół, za wspólnie tworzone wspomnienia, osiągnięcia i zaangażowanie. Życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń oraz wielu sukcesów na dalszych etapach nauki.
Przed Wami wszystkimi upragnione wakacje. Życzymy, aby były pełne radości, ciekawych przygód, odpoczynku i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny oraz przyjaciół. Niech ten letni czas pozwoli nabrać sił, zrealizować wakacyjne marzenia i wrócić we wrześniu z uśmiechem, nową energią oraz gotowością do podejmowania kolejnych wyzwań.
|
Przewodniczący Roman Cozac |
Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel |