Sukces w Harcerskiej Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej ,,FLOREK’’- 4 miejsce dla Harcerzy z 9 DH im. Straży Granicznej w Krowicy Samej
Harcerze z 9 Drużyny Harcerskiej im. Straży Granicznej po raz kolejny w tym roku szkolnym zmagali się z zadaniami XXXVI edycji HOEA „FLOREK.” W tym roku tematem przewodnim były odnawialne źródła energii. Do wykonania było 5 zadań:
Nasi harcerze poradzili sobie doskonale z poszczególnymi zadaniami i praca ich została przez sztab doceniona. Otóż w swojej kategorii nasza drużyna zajęła 4 miejsce i jednocześnie znalazła się w szóstce najlepszych. Harcerze otrzymali pamiątkowy dyplom oraz upominki. Był to kolejny rok działań we ,,Florkowej Rodzinie.’’
Serdecznie wszystkim gratulujemy i cieszymy się z sukcesu. Dziękujemy całej Komendzie Sztabu HOEA ,,Florek’’ za kolejny rok wspólnej pracy.
SP Krowica Sama